Все для землi все для душi

Информация о продукте

  • Скороспелый сорт. Вегетационный период от всходов до технической спелости 130-150дней. Корнеплод плотный, серовато-белой окраски, округлый, средней массой 300г. Мякоть белая, нежная и ароматная, с большим содержанием витаминов, высоких вкусовых качеств. Рекомендуется выращивать через рассаду. Используется в домашней кулинарии для потребления в свежем и сушеном виде. 

  • Швидкостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 130-150 днів. Коренеплід щільний, сірувато-білого забарвлення, округлий, середньою масою 300г. М'якуш білий, ніжний та ароматний, з великим вмістом вітамінів, високих смакових якостей. Рекомендується вирощувати через розсаду. Використовується в домашній кулінарії для споживання у свіжому та сушеному вигляді. 


  • 0.50 г.
  • Скороспелый сорт. Вегетационный период от всходов до технической спелости 130-150 дней. Корнеплоды округлой формы, серо-белой окраски, диаметром 4-8см, массой 100-200г. Мякоть белая, ароматная, хороших вкусовых качеств. Корнеплоды хорошо хранятся и транспортируются. Рекомендуется выращивать через рассаду. Используют в кулинарии в свежем и сушеном виде, а также для консервации.

  • Швидкостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 130-150 днів. Коренеплоди округлої форми, сіро-білого забарвлення, діаметром 4-8см, масою 100-200г. М'якуш білий, ароматний, гарних смакових якостей. Коренеплоди добре зберігаються та транспортуються. Рекомендується вирощувати через розсаду. Використовують в кулінарії у свіжому та сушеному вигляді, а також для консервування. 


  • 0.50 г.

Сад огород